ERR:php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kam priklauso šis knygų katalogas?

Tai „Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos“ (LiMViLA) iniciatyva sukurtas ir jos narių prižiūrimas knygų katalogas.

Ar šiame „Knygų kataloge“ pateikiama informacija apie visų Lietuvos leidyklų išleistas knygas?

Ne. Spragtelėkite nuorodą „Leidėjai“ ir sužinosite, kurių leidyklų knygos yra šiame kataloge.

Ar leidyklų, esančių leidėjų sąraše, visos knygos įtrauktos į šį katalogą?

Ne visos. Kiekvienas leidėjas pats sprendžia, kurias knygas į šį katalogą įtraukti. Paprastai į jį įtraukiamos tik knygos, kurias dar galima įsigyti knygynuose, iš didmeninių knygų platintojų arba tiesiogiai iš leidyklų. Kataloge gali būt ir knygų, kurių laikinai nėra prekyboje. Tokių knygų apraše langelis „Ar yra prekyboje“ bus nepažymėtas varnele.

Kas tvarko šio knygų katalogo informaciją?

Katalogą pildo bei informaciją atnaujina pačios leidyklos. Kiekviena leidykla pati atsako už kataloge esančios informacijos teisingumą.

Ar gali pateikti informaciją į šį „Knygų katalogą“ ir leidyklos, nepriklausančios „Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijai“?

Gali. Jos turi kreiptis į LiMViLA (el. paštu „info@leidyklos.org“) su prašymu ir joms bus atsiųstos sąlygos, kokiomis bus suteikiama teisė įtraukti ir savo knygas.

Ar mokamas informacijos pateikimas šiam „Knygų katalogui“?

LiMViLA nariams informacijos pateikimas „Knygų katalogui“ nemokamas.

Kaip sužinoti apie naujausiai išleistas knygas?

Eikite į išplėstinės knygų paieškos langą (spragtelėkite nuorodą Knygos, po to – nuorodą Išplėstinė paieška) ir užpildykite datų laukus nuo kada iki kada išleistos knygos domina. Informaciją apie naujausias knygas gausite nurodę kelių pastarųjų mėnesių laikotarpį. Ateityje planuojame parengti specialią priemonę naujienoms pateikti.

Ar galima sužinoti apie leidyklų vykdomas knygų išpardavimo akcijas?

Tai sužinoti įmanoma tik netiesiogiai, peržiūrėjus atnaujintą informaciją apie knygas. Eikite į išplėstinės paieškos langą ir ieškokite ką tik atnaujintos informacijos (pavyzdžiui, nurodykite pastarąjį mėnesį) apie anksčiau išleistas knygas. Ateityje katalogas galės būti išplėstas ir sudaroma galimybė leidykloms skelbti informaciją apie vykdomas akcijas.

Ar galima knygų katalogo informaciją išsaugoti kaip programų „Excel“ ar „Word“ dokumentą?

Duomenų bazės informacijos eksportavimas leidžiamas tik leidėjams.

Kaip galima įsigyti šiame kataloge esančių knygų?

Knygų reikia ieškoti knygynuose (įskaitant ir internetinius) arba kreiptis tiesiogiai į jas išleidusias leidyklas (leidyklų informacija ir interneto svetainės nurodytos skyrelyje Leidėjai).

Ar galima gauti kurios nors leidyklos visų galimų įsigyti knygų sąrašą?

Galima. Skiltyje Leidėjai greta leidyklos pavadinimo spragtelėkite knygos paveiksliuką() ir bus pateiktos visų tos leidyklos knygų, esančių šiame kataloge, sąrašas.

Pamiršau slaptažodį ir nebegaliu prisijungti prie katalogo. Ką daryti?

Rašykite prašymą el. paštu pagalba@knygukatalogas.lt ir svetainės administratorius atsiųs naują slaptažodį sistemoje nurodytų el. pašto adresu. Tik leidėjai gali pasinaudoti automatine priemone „Pamiršau slaptažodį“, kuri yra registracijos puslapyje.